SKORZYSTAJ Z PROMOCJI JUŻ DZIŚ
-30% RABATU NA SZKOLENIA

Nasi eksperci

Marzena Kabacińska

Wykształcenie wyższe – administracja skarbowa, prawo administracyjne. Wieloletni pracownik organów podatkowych, trener administracji skarbowej, wykładowca w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce o/ Łódź oraz Polskiej Izbie Biegłych Rewidentów o/ Łódź.

Kamil Kujawowicz

Menadżer w biurze rachunkowym ACPAC Biuro Rachunkowe Sp. z o. o. Sp. k. Absolwent Wydziału Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Finansowej Politechniki Łódzkiej (kierunek Matematyka finansowa i ubezpieczeniowa). Posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie rachunkowości zdobywane podczas współpracy z firmami o różnorodnym charakterze swej działalności. Doświadczony praktyk w zakresie szkolenia i wdrażania początkujących księgowych. Dysponuje szeroką wiedzą praktyczną z obsługi programu księgowego Comarch ERP Optima w zakresie prowadzenia KPiR oraz ksiąg rachunkowych.

Magdalena Kurowska

Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku stosunki międzynarodowe oraz Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu na kierunku prawo i pośrednictwo ubezpieczeniowe. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy jako specjalistka do spraw ubezpieczeń, likwidacji szkód i odszkodowań. Wieloletni trener wewnętrzny firm Uniqa TU S.A. i Kredyt Bank.

Agnieszka Przybył

Menadżer sprzedaży z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w budowaniu zespołów i zarządzaniem nimi, popartym mierzalnymi sukcesami. Praktyk, który na co dzień podejmuje tematykę zarządzania zespołem i budowania relacji dla sukcesów bieżących projektów biznesowych.

Jolanta Sawicka

Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego - Wydziału Zarządzania o specjalności -rachunkowość i zarządzanie finansami. Praktyk, od kilkunastu lat pracujący w strukturach działów kadrowo-płacowych, zróżnicowanych firm polskich i zagranicznych.

Audytor procesów kadrowo-płacowych.

  • Specjalizacja w zakresie:
  • Naliczania wynagrodzeń
  • Czas pracy
  • Prawo pracy
  • Zasady podlegania składkom ZUS
  • Zasiłki chorobowe i rodzicielskie

adw. Bartosz Sokalszczuk

Adwokat Bartosz Sokalszczuk jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. W latach 2010 – 2013 odbył aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Łodzi. Już jako aplikant adwokacki, a następnie jako adwokat czynnie angażował się w pracę samorządu adwokackiego będąc członkiem Komisji Parlamentarno - Prawnej oraz Komisji ds. Wizerunku i Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Łodzi oraz członkiem Komisji Inicjatyw Młodych Adwokatów przy Naczelnej Radzie Adwokackiej. Obecnie adwokat Bartosz Sokalszczuk jest członkiem Komisji Parlamentarno - Prawnej przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Łodzi oraz członkiem Komisji Młodych Adwokatów przy Naczelnej Radzie Adwokackiej.

Doświadczenie zawodowe, prawnicze i biznesowe zdobywał już w czasie studiów. Był współwłaścicielem spółki montującej i obsługującej ekrany LED. Zarządzane przez niego przedsiębiorstwo stworzyło pierwszy w Europie półokrągły ekran typu LED zainstalowany we wnętrzu łódzkiej FALI, obsługując jednocześnie zamówienia na dostawy ekranów zewnętrznych do Kataru. Jednocześnie odbywał praktyki w jednej z łódzkich kancelarii specjalizującej się w prawie cywilnym.

Po ukończeniu studiów i rozpoczęciu aplikacji adw. Bartosz Sokalszczuk skoncentrował się na działalności prawniczej. Obecnie prowadzi kancelarię adwokacką w Łodzi współpracując z zespołem adwokatów i radców prawnych. Dzięki pracy w zespole prawników specjalizujących się w różnych dziedzinach prawa, Kancelaria adwokata Bartosza Sokalszczuka zapewnia pomoc prawną w zakresie prawa: cywilnego (ze szczególnym uwzględnieniem umów zawieranych między przedsiębiorcami), handlowego, pracy, bankowego, a także karnego skarbowego oraz karnego. Kancelaria prowadzi obsługę przedsiębiorstw działających w następujących branżach: produkcji spożywczej, FMCG, produkcji odzieżowej oraz handlowej.

Michał Sroczyński

Doradca podatkowy. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Specjalizuje się w zagadnieniach z zakresu procedury podatkowej (kontrola podatkowa, kontrola celno-skarbowa, postępowanie podatkowe, postępowanie egzekucyjne w administracji, postępowanie przed sądami administracyjnymi) oraz podatków pośrednich (VAT, Akcyza)

Pracownik i współpracownik dużych podmiotów zajmujących się doradztwem podatkowym, gdzie zajmował się reprezentowaniem podatników w sporach przed organami podatkowymi i sądami administracyjnymi oraz bieżącą obsługą podatkową klientów, w szczególności w zakresie przedłużania zwrotu VAT, nieświadomego uczestnictwa w karuzeli podatkowej, zarzutów pozorności transakcji. Były pracownik organów kontroli skarbowej oraz samorządowych organów podatkowych. Aktualnie właściciel kancelarii doradztwa podatkowego.

Autor i współautor wielu publikacji z zakresu prawa podatkowego. Prelegent na licznych szkoleniach z zakresu procedury podatkowej, podatku od towarów i usług, oraz podatku akcyzowego, w tym w szczególności dla branży TSL (transport spedycja logistyka) oraz piwowarskiej.

Posługuje się językiem angielskim.

Łukasz Zdanowski

Oficer pożarnictwa. Absolwent Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie, po ukończeniu której przez okres trzech lat pozostawał jej pracownikiem. W 2008 roku ukończył studia podyplomowe Politechniki Łódzkiej na kierunku Bezpieczeństwo i Higiena Pracy. Od tamtego czasu podnosi swoje doświadczenie w zakresie BHP współpracując z wieloma podmiotami zarówno sektora publicznego jak i prywatnego. Dodatkowo jako zawodowy strażak biorący czynny udział w akcjach ratowniczo – gaśniczych posiada bogatą wiedzę na temat walki z pożarami, ewakuacji osób zagrożonych oraz zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.